V rámci aktuální bezpečnostní situace (COVID-19) prudce vzrostla poptávka po výrobních a balících strojích na zdravotnický materiál. Všechny námi nabízené stroje jsou vyrobeny v EU a splňují bezpečnostní požadavky a předpisy.

Nově nabízíme automatickou linku na výrobu JEDNORÁZOVÝCH ROUŠEK 

Výrobní kapacita je 90 ks / minutu. Zvládne výrobu 3 nebo 4 vrstvých roušek o rozměru 205 x 105 mm, gumičky za uši nebo okolo hlavy. Dodání stroje do 2 měsíců.

Součástí výrobního stroje může být balící stroj, který umožní ochranné balení do průhledné (potištěné) fólie technologií Flow pack. Stroj umožňuje balení po jednom nebo více kusech. Stroj je v nerezovém provedení, jeho obsluha je snadná, umožňuje regulaci rychlosti a velikosti balení, disponuje pamětí pro uložení více různých balení.

Stroje na balení zdravotnického materiálu

flow pack / shrink wrapp / balení do blistrů

Níže představujeme technologie vhodné pro balení zdravotních a ochranných pomůcek. Všechny stroje jsou v nerezovém provedení, splňují bezpečnostní požadavky a předpisy. Jejich obsluha je snadná, zálohování formátů balení do paměti stroje a přechod výroby na jiný formát je otázkou pár minut.

FLOW PACK - balení obličejových roušek

(od 40.000 EUR, dodací doba 30 dnů)

Výrobek je balen do průhledné (popř. potištěné) fólie, ta díky vysoké těsnosti udrží obsah balení izolovaný od vnějšího prostředí. Stroj umožňuje balení po jednom nebo více kusech.

SHRINK WRAPP - balení zdravotnického materiálu

(od 45.000 EUR, dodací doba 50 dnů)

Balení vhodné na různé tvary výrobků - ochranné oděvy, pokrývky, roušky atd. Tenká fólie obepíná těsně výrobek tak, aby nedošlo k jeho zašpinění nebo kontaminaci. 

BALENÍ DO BLISTRŮ

(od 95.000 EUR, dodací doba 60 dnů)

Stroj vyrobí z fólie vytvarovanou misku, kterou naplníte vašimi produkty a následně tuto misku zakryje/zataví (termopapírem, plastovou nebo hliníkovou folií), aby se zajistila sterilita balení do okamžiku spotřeby.