Aliplast oslavujeme Světový den recyklace s novou certifikací ISO 28000

Jaká lepší příležitost pro společnost Aliplast, která 30 let působí ve světě recyklace s více než 90 000 tun recyklovaného plastu každý rok, nabídnout v těchto nejistých dobách další zabezpečení? Proto právě v tento den oznamuje, že získali další uznání za kvalitu výrobních procesů díky dosažení certifikace ISO 28000; mezinárodní standard, který definuje požadavky systému řízení bezpečnosti v celém dodavatelském řetězci.

Tuto certifikaci stále častěji vyžadují velké společnosti a obecněji mezinárodní skladovací a přepravní dodavatelské řetězce, které vyžadují přesné dodavatele, kteří pracují se strategií neustálého zmírňování rizik.

Další výsledek, který se přidává k nesčetným iniciativám, které zavedli, aby se stali kvalitní společností, a to jak z hlediska produktu, tak z hlediska procesu.

 

 

 

 

 

18. března je Globálním dnem recyklace, který zřídila Globální nadace pro recyklaci za účelem zvýšení povědomí světových vůdců, organizací a lidí na celé planetě o důležitosti recyklace při ochraně našich vzácných primárních zdrojů a při zajišťování budoucnosti naší planety.